Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

1 99 gerçek emek sw yeni açıldı

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

1 99 gerçek emek sw yeni açıldı

Hit: 88 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

1 99 gerçek emek sw yeni açıldı: OMERTA MT2 ÖZLEDİGİNİZ EMEK SW SİZLERLE YENİ AÇILDI KOŞ SIRALAMADA YERİNİ AL EP KAZAN2322

Oyun Panel / Website: https://omertamt2.com

1 99 gerçek emek sw yeni açıldı Detaylar

https://omertamt2.com - Bireyseller İhmal Edilmemiştir. – Offline Shop – Boss Sıralama Sistemi. – Boss Takip Sistemi. – Boss Avcı Sıralaması. – Uzaktan NPC Sistemleri. – Uzaktan Biyolog Sistemi. – İtem Yere At,Sil Sistemi. – Hızlı CH Sistemi – Her Hafta Sonu Farklı Event. – Düzenli Otomatik Eventler. – Ayda 2 Defa İtem ve Ep Çekilişleri – Gelişmiş Beceri Kitabı Sistemi. – Sandık Ayna Sistemi. – K. Envanter Sistemi. – Hızlı Beceri Kitabı Okuma Sistemi. – Hızlı Ruh Taşı Okuma Sistemi. – İtem Kilit Sistemleri – Log Sistemi ile Ticaret ve Pazar Satışlarınız Güvende. – Efsun Botu. – Lonca Sistemleri(Full). – Yeni Kostüm ve Kostüm Parlamaları. - Bot kontrollü Ş.Kulesi - Sorunsuz catacomb – 7/24 Online Oyuniçi Destek Görevlisi. – 7/24 Online Whatsapp Destek Hattı. – Kule Sistemleri. – Ejder Sıralaması. – Gelişmiş Oyun Seçenekler. – Oyun içi Görünümler Canlılaştırıldı. – Bug, Lag Önlemleri Üst Düzeyde. – Hile Korumaları Üst Düzeydir. - 3 Haftada bir Özel Eventler(Ox-Metin-Boss) - Gemi Savaşları - 99 lvl olan ilk 3 kişiye 1.ci 150 2.ci 120 3.cü 100 EP verilecektir. - 7/24 Oyun içi Aktif Destek - Aktif Gm Sistemi ile argo kelime tartışmalar 1 günden başlayıp Sınırsız olmak üzere Ban sistemi,Aktif.

Oyun Websitesi: https://omertamt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.1 99 gerçek emek sw yeni açıldı metin2 pvp tanıtım konusudur. 1 99 gerçek emek sw yeni açıldı konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.