Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Oyun

Tarih:

EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında

Hit: 103 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında: Ricmt2 orta emek bol dönüşümlü 65 başlangıç 250 level bitiş yeni görevler yeni zırhlar sizlerler 11-08-2019 da açılacaktır.2533

Oyun Panel / Website: http://www.richmt2.com

EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında Detaylar

Merhaba arkadaşlar sunucumuz 11/08/2019’tarihinde açılacaktır. Saat henüz belli değildir yakın bir tarihde belli olacaktır. Sunucumuz 65-250 level olup bol dönüşümlü sunucudur. Kalıcılık marka kalite istiyorsanız Richmt2 olarak sizlere geliyoruz. Umarım eğlenebileceğiniz bir oyun sunarız sizlere. Çok eğleneceğiz sunucumuzun kapanma gibi bir olasılığı olmayıp tüm güvenceyi sizlere tarafımızdan veriyoruz. Sevgilerimizle RİCHMT2.. Kayıt ol yerini al.. www.richmt2.com Tanıtım Efsun botu F5. Bonus sistemi F6 Açılan efsun tahtasını üzerinizde hangi efsundan toplama ne kadar kolay olduğunu öğrenebilirsiniz. 4 envanter sistemi sayesinde eşyalarınızı üzerinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ticaret sistemi 24 slotlu ticaret penceresi ile rahatça ticaret yapabilirsiniz ayrıca won para biriminide kullanabilirsiniz. Hızlı ch değişimi. Uzaktan Market Zırh silah satıcısı vs kullabilirsiniz. Hızlı ekipman sistemi. Seçtiğini itemleri hızlıca giyebilirsiniz. Onaylı hp-sp görmeli düello sistemi rakibin hp-sp görebilirsiniz. Bağlama pörşemi eşyayı ruha bağlama sistemiyle birlikte ruha bağlı olan eşyalar hesabınızda güvende kalır. Yere atılamaz silinemez ruhtan ayrıldıktan sonra 72 saat sonra eşya ruhtan ayrılabilir. Won sistemi sayesinde üzerinizde 99wona kadar taşıyabilir ve pazarlardan won ile eşya alabilirsiniz. 1WON 1.5T Yanga eşit olup yaklaşık 150T ye yakın pazardan eşya alabilirsiniz.

Oyun Websitesi: http://www.richmt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında metin2 pvp tanıtım konusudur. EDİTSİZ BİR SERVER GELİYOR orta emek 65 250 level aralığında konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.