Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son

Hit: 202 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son: elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son tamamen eski tr tipi metin 2 bk akotmalı bk lar eğitmenlerde mevcut ürolog görevleri ard arda alıyor. Kuşak şimya kesinlikle yoktur.2729

Oyun Panel / Website: http://elmasmt2.metin2sunucubilisim.com/

elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son Detaylar

elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son tamamen eski tr tipi metin 2 bk okutmalı bk lar eğitmenlerde mevcut ürolog görevleri ard arda alıyor. Kuşak simya kesinlikle yoktur.  Eski tip metin2 yi özleyen yeni tarz metin 2 ye alışamayan tüm oyun severleri serverimize bekleriz. açılış tarihi 29,12,2019 edit kesinlikle yok emeğinizin karşılığını oyun zevkini alacağınız bir server.+ basmalar tamamen eski tarz tr tipidir saçma sapan itemler istemez gerçekte neyse onu ister.

Oyun Websitesi: http://elmasmt2.metin2sunucubilisim.com/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son metin2 pvp tanıtım konusudur. elmasmt2 1 level başlangıç 99 level son konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.