Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar

Hit: 91 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar: HELİKMT2- EMEK SERVER-1-99- Kendine özgü yeni dönüşüm sistemleri Standart sürelerde düşen metin taşları (her metin aynı kordinata belirli süre aralığında düşer)2425

Oyun Panel / Website: http://www.helikmt2.com

HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar Detaylar

Merhaba değerli dostlar 
Kaliteli ve yenilikçi oyun anlayışıyla tekrardan sizlerle.Misyonu oyuncuların isteklerine ve gelişen metin2 dünyası popülaritesini yakından takip etmek.
 2017 yılında hizmet vermiş 4 aylık bir maceranın ardından üzücü bir şekilde kapatılmak zorunda kalmıştı.O günden 2 yıl sonra helikmt2`oyuncuların beklentilerini karşılamak, aktif rekabet gücü artan ortamda kullanıcılara eski metin2 hazzını yaşatmak için tekrar açılıyor.Uzun ömürlü olurmu acaba  ? bütün sunucular gibi kapanır mı ? diye aklında binbir türlü soru olduğunu biliyoruz. Senin için aklından geçen soruları cevaplayalım sunucumuz online kullanıcı olsada olmasada 6 aylık bir dönemi sana vaad ediyor.Bu 6 ayın ardından eğerki online kullanıcı sayısı 50 (kullanıcı)`nın altında ise malesefki sunucumuzu kapatma gereksinimi duyacağız.İşte biz oyun severlere bu açıklıkla hitap ediyoruz.Şimdi seçim senin!

Helikmt2
Yıllardır bu uzun macerada oyundan kopmadan,sıkılmadan buralara kadar gelen değerli oyuncular.
iyiki varsınız...

Oyun Websitesi: http://www.helikmt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar metin2 pvp tanıtım konusudur. HELİKMT2-Özgürlüğün hüküm sürdüğü karanlık topraklar konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.