Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Oyun

Tarih:

İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2

Hit: 152 Oy: 1

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2: BROWLYMT2 1-105 emek betalı İLK GİREN 100 KİŞİYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER verilecektir ADMİN ONLİNE DIR DROPLAR AÇILMIŞTIR EVENTLER BAŞLAYACAK ADMİNLER 7/24 ONLİNE HİLESİZ EDİTSİZ TAMAMEN2067

Oyun Panel / Website: http://browlymt2.com/

İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2 Detaylar

BROWLYMT2 1-105 emek betalı İLK GİREN 100 KİŞİYE ÇEŞİTLİ HEDİYELER verilecektir ADMİN ONLİNE DIR DROPLAR AÇILMIŞTIR EVENTLER BAŞLAYACAK ADMİNLER 7/24 ONLİNE HİLESİZ EDİTSİZ TAMAMEN AİLE ORTAMINDA EMEK HIRSIZLIĞI OLMADAN HEP BİRLİKTE SERVERİMİZİ KALKINDIRALIM BÜTÜN MAPLER AKTİFTİR HEPSİ KULLANIMA HAZIRDIR NPCLER DE BİYOLOG İTEMLERİ MEVCUTTUR.

Oyun Websitesi: http://browlymt2.com/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2 metin2 pvp tanıtım konusudur. İLK GELENLEREHEDİYEE BROWLY MT2 konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.