Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Oyun

Tarih:

Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm

Hit: 36 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm: Özlenen ve en çok tercih edilen PvP sistemi ve bol dönüşümlü sade ve kullanışlı arayüzüne sahip server'ımız oyuncu dostu teknik ekibi ve güçlü altyapısı ile karşınızda! 1-150 LvL2774

Oyun Panel / Website: http://www.kinmt2.com

Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm Detaylar

Özlenen ve en çok tercih edilen PvP sistemi ve bol dönüşümlü sade ve kullanışlı arayüzüne sahip server'ımız oyuncu dostu teknik ekibi ve güçlü altyapısı ile karşınızda! Metin2 sistemine yeni eklenen fakat pek tercih edilmeyen simya sistemi gibi sistemler olmadan fakat yıllarca oyuncular en çok tercih ettiği bol item dönüşümü ve emek vermeye dayalı orta seviye oynanış tarzı üzerine kurduğumuz server'ımız uzun yıllar güzel zaman geçireceğiniz bir ortam sunuyor.

Oyun Websitesi: http://www.kinmt2.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm metin2 pvp tanıtım konusudur. Kin Mt2 Orta Seviye Bol Dönüşüm konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.