Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Mt2hell 16 ocakta online olacaktır.

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

Mt2hell 16 ocakta online olacaktır.

Hit: 168 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Mt2hell 16 ocakta online olacaktır.: Mt2hell, 1 level başlangıç 120 bitiş güvenilir sistem, özel etkinlikler, küfür engel sistemi, güvenilir GM, uzun süreli bir oyun, lycanlı2732

Oyun Panel / Website: http://www.mt2hell.com

Mt2hell 16 ocakta online olacaktır. Detaylar

1 - 120 orta emek server Lycanli Lonca toplantı sistemi Gelişmiş ruh taşı okuma sistemi Gelişmiş beceri kitabı sistemi Gelişmiş anlık bakım sistemi Mac han sistemi Herkes tek arena sistemi Geliştirilmiş biyolog sistemi Geliştirilmiş binek sistemi Envanter geliştirme sistemi Yeni sandık aynası sistemi İmparatorluk savaşı sistemi Karakter kilitleme sistemi Gelişmiş küfür engelleme sistemi Güvenli PC sistemi ve daha fazlası için https://www.siberdizayn.org/icerik.php?link=deep-black-server-files&id=18 bu linkten bakabilirsiniz.

Oyun Websitesi: http://www.mt2hell.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Mt2hell 16 ocakta online olacaktır. metin2 pvp tanıtım konusudur. Mt2hell 16 ocakta online olacaktır. konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.