Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Wslik

Tarih:

OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130

Hit: 155 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130: Ottoman2 Ot Kasmalı 65 başlangıç 130 bitiş server zorluğu kolaydır colde ot kasılır beta mapta level icin kasılınır !. 13 Ocakta İndirmelinkleri aktif2739

Oyun Panel / Website: http://ottoman2.sunucuhizmeti.com/kaydol

OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130 Detaylar

*Oyun 15 Ocak Saat : 21:00'da Hizmete Sunulacaktır! *Öncelikle Serverimiz Orta Emek EDİTSİZ Server! *65-130 Orta Emek' bir Server *Çelik Dönüşümlü *Tüm Skilleriniz G Başlamaktadır. *EditsizLagsızKurumsal Server *Aktif ve Sorunsuz Beta Maplar *Wsde HP/SP Gösterme *Özel Eventler *Sorunsuz Ajan Sistemi(YAKINDA) *Kişi Engelleme Sistemi *Kapanma Derdi Yok ! *U-T Uzaktan Ticaret Sistemi. VE GÖRMEDİĞİNİZ BİLMEDİĞİNİZ HERŞER > OTTOMANMT2 DE YAŞANIR Zırhcımız : resimag.com/p1/0b61a165a86.png Silah Satıcımız : resimag.com/p1/7c618ab4f9c.png Ve Oyun İçi Görüntümüz : resimag.com/p1/9d74f326dbe.png İç Dönüşüm ve Zırh Kılıç Cift-el Donuşumleri filan : resimag.com/p1/0ecef0cbf0d.png VE DAHA GORMEK İSTEDİĞİN HERŞEYİ 15'OCAKTA GORECEKSİN :<)

Oyun Websitesi: http://ottoman2.sunucuhizmeti.com/kaydol

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130 metin2 pvp tanıtım konusudur. OttomanMt2 Efsanevi Bol Dönüşümlü Server 65-130 konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.