Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Pusat2 104-105 FULL VS Server!

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Wslik

Tarih:

Pusat2 104-105 FULL VS Server!

Hit: 144 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Pusat2 104-105 FULL VS Server!: Pusat2 104-105 FULL VS Server tek tık efsun sistemi, sınırsız şebnemler ve süresiz beceri sistemi gibi bir çok yeni sistemler! Bunu kaçırmadan yerini al!2682

Oyun Panel / Website: http://pusat2.net

Pusat2 104-105 FULL VS Server! Detaylar

Pusat2 104-105 FULL VS Server tek tık efsun sistemi, sınırsız şebnemler ve süresiz beceri sistemi gibi bir çok yeni sistemler! Özel kostümler özel boss petleri özel antika eşyalarla yansıtma sistemi gibi bir çok güzel sistemler! Özel mapler gibi bir çok özellik! Özel etc tasarımları gibi hoş görüntüler sende bu oyunu kaçırmak istemiyorsan hemen yerini almayı unutma! Sen yoksan 1 kişi eksiğiz demektedir. Oyunda neler varsa nesne marketde de aynı şeyler vardır asla edit yoktur her zaman vs döner. Seni de bekliyoruz!!! Her hafta ep ödüllü turnuvalar her hafta ödüllü lonca turnuvaları! Her karakterin ayrı vs turnuvası olmaktadır.

Oyun Websitesi: http://pusat2.net

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Pusat2 104-105 FULL VS Server! metin2 pvp tanıtım konusudur. Pusat2 104-105 FULL VS Server! konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.