Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

READYMT2

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Editsiz

Tarih:

READYMT2

Hit: 98 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

READYMT2: 1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!2677

Oyun Panel / Website: http://readymt2.tk

READYMT2 Detaylar

ESKİ METİN2 TADINDA KESİNLİKLE EDİT YOK HERKES EŞİT EFSUN ORANLARI ESKİ METİN2 TARZINDA !!!! 1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!1-105 bk düşürmeli emek server kesinlikle edit yok yeni acıldı eski metin 2 tarzında !!!

Oyun Websitesi: http://readymt2.tk

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.READYMT2 metin2 pvp tanıtım konusudur. READYMT2 konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.