Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası]

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: ZorServer

Tarih:

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası]

Hit: 104 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası]: Eşit ve adaletli bir oyun anlayışı. Sürekli güncelleme ile oynamaya değer veren uluslararası bir yüksek kaliteli sunucu. Max Level 99. Profesyonel ve Tecrübeli Ekip2556

Oyun Panel / Website: https://www.sg2global.com

SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası] Detaylar

Böylesi görülmemiş, insanları özüne döndürecek kaliteli ve zor bir emek sunucu. Asmodia veya Elgoria krallıklarına katılarak aksiyon dolu dövüşlere tanıklık et!

Her ay güncellenen oyun konsepti ile birlikte düşmanlarını alt etmek için çabala, Daha önce hiçbir yerde karşılaşmadığınız haritalar, zindanlar ve tamamen SG2 Global'e özel sistemler ile verdiğin emeği son damlasına kadar yaşamaya hazır mısın?
 

Oyun Websitesi: https://www.sg2global.com

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası] metin2 pvp tanıtım konusudur. SG2Global - Efsanenin Yeniden Doğuşu [Uluslararası] konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.